Zdravotnícky asistent

Kód: FN_ZDRA1
Miesto práce: Hradec Králové
Ponúkaný plat: 23 900 Kč
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytovanie zdravotnej starostlivosti v súlade s právnymi predpismi a štandardmi
• pracuje so zdravotníckou dokumentáciou a s informačným systémom zdravotníckeho zariadenia

• práca v stabilnom, akreditovanom zdravotníckom zariadení
• práca v príjemnom prostredí, pracovisko je vybavené modernými pomôckami pre zaistenie kvalitnej starostlivosti o pacienta
• podpora ďalšieho vzdelávania v rámci odborného rozvoja
• možnosť kariérneho rastu
• veľmi dobré platové ohodnotenie
• 5 týždňov dovolenky a 5 dní ďalšieho pracovného voľna navyše
• sociálne výhody realizované prostredníctvom sociálneho konta
• pomoc so zaistením ubytovania
• dostupnosť mestskej hromadnej dopravy priamo do areálu nemocnice

Našim klientom je Fakultná nemocnica Hradec Králové, ktorá patrí k najväčším zdravotníckym zariadeniam nielen v oblasti východných Čiech, ale aj v celej Českej republike.

Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• ukončený adaptačný proces na štandardnom oddelení
• SZŠ; ÚSO +kvalifikačný kurz alebo ÚSO + spôsobilosť ošterovateľa/zdrav.záchranára/pôrodnej asistentky
• uznanie odbornej a špecializovanej spôsobilosti k výkonu povolania z MZ ČR podľa zákonu č. 96/2004 Sb.
• ústretovosť, nadšenie pre prácu