Lekár

Kód: FN_HKL
Miesto práce: Hradec Králové
Ponúkaný plat: 80 000 Kč/ 95 000 Kč
 Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fakultná nemocnica Hradec Králové hľadá do svojich radov lekárov pre JIP (jednotka intenzívnej starostlivosti) III. internú kliniku.

Náplň práce:

• poskytovanie lekárskej starostlivosti pacientom na oddelení intenzívnej starostlivosti

• rýchle a kvalitné vzdelávanie v odbore
• možnosť zloženia atestácie v nadstavbovom odbore intenzívna starostlivosť
• práca v akreditovanom zariadení
• 5 týždňov dovolenky, 5 dní ďalšieho pracovného voľna
• zamestnanecké výhody realizované prostredníctvom osobného konta vo výške 8600 Kč
• kontakt s medicínou s presahom odboru intenzívnej medicíny a vnútorného lekárstva (medziodborový presah do chirurgie a gastroenterológie)

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je Fakultná nemocnica Hradec Králové, ktorá patrí k najväčším zdravotníckym zariadeniam nielen v oblasti východných Čiech, ale aj v celej Českej republike.

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore medicína

Požadujeme vzdelanie z nasledujúcich možností:
• lekár s ukončeným základným kmeňom v odbore vnútorné lekárstvo
• lekár so špecializáciou v odbore vnútorné lekárstvo
• lekár so špecializáciou v odbore vnútorné lekárstvo s min. 5 ročnou praxou v uvedenej špecializácii
• lekár so špecializáciou v odbore anesteziológie a intenzívnej medicíny