Obchodník zákazníckeho centra s maďarčinou

Kód: VAP_1017
Miesto práce: Zášová, Česko
Termín nástupu: ASAP
Ponúkaný plat: 20 000 Kč (brutto) + prémiová zložka až 7 000 Kč podľa výkonu
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, českú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive, hľadáme obchodného referenta, ktorého pracovnou náplňou bude:
  • telefonický kontakt s klientmi v maďarskom jazyku
  • budovanie vzťahov s klientmi, získavanie nových zákazníkov
  • dosahovanie stanovených plánov a predajných cieľov
  • účasť na produktových školeniach
  • poskytovanie poradenstva, riešenie vzniknutých problémov, reklamácií
  • pravidelný reporting
  • nutnosť presťahovania do ČR
Zamestnanecké výhody pri presťahovaní
  • príspevok na bývanie vo výške 5000 Kč pri presťahovaní
  • 3 dni sick days navyše
  • náhradné diely alebo oprava vlastného auta za výhodné ceny, možnosť zapožičania vozidiel
  • motivujúci plat, závislý od výsledkov práce
  • úvodné zaškolenie a vzdelávací program
  • možnosť kariérneho rastu, stabilné zázemie modernej spoločnosti
  • odmena za mimoriadne prínosy pre spoločnosť (nárast obratu, znižovanie nákladov)
Našim klientom je česká spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive a náhradných dielov.

Požiadavky na zamestnanca
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/ vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
  • Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)
  • Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
B

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

  • dobré komunikačné zručnosti prostredníctvom telefónu
  • skúsenosti v obchode výhodou
  • prozákaznícky prístup
  • znalosť v oblasti auto-moto náhradných dielov výhodou
  • cieľavedomosť,  odolnosť voči stresu, orientácia na výsledok
  • ochota vzdelávať sa
Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujmemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadostí nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Kontaktná osoba:
Mgr.  Silvia Tóthová
Tel.č.: 0910 558 888
E-mail: tothova@hrman.sk