Operátor logistiky

Kód: OPLO_3
Miesto práce: Nitra
Termín nástupu: 02.09.2018
Ponúkaný plat: 4,66 - 4,89 €/hod. (brutto)
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • "kitting" - fyzické vychystávanie dielov do vozíkov podľa štítkov s inštrukciami
  • manipulácia s dielmi a obalmi, ich dopĺňanie, triedenie, zásobovanie
  • zásobovanie výrobných liniek materiálom
  • práca na 3 zmeny
  • dochádzková prémia
  • mesačné prémie
  • stravovanie vo firemnej jedálni
  • príplatok a stravný lístok za nočnú zmenu
Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový priemysel vo svete.

Požiadavky na zamestnanca
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/ vyššie odborné vzdelanie
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

  • držiteľ platného preukazu na VZV
  • preferujeme manuálne zručných ľudí so skúsenosťami v oblasti automotive alebo elektrotechnického priemyslu
Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadostí nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Kontaktná osoba
Mgr. Silvia Tóthová
Tel.č.: 0910 558 888
E-mail: tothova@hrman.sk