Operátor výroby na pozdĺžnej strihacej linke

Kód: OP_POSS
Miesto práce: Voderady
Termín nástupu: ihneď
Ponúkaný plat: 700€ (brutto) + kompenzácia dopravy
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov výroby - mužov, ktorých náplňou práce bude:
  • obsluha a nastavovanie strihacej linky
  • odbaľovanie a balenie zvitkov
  • výroba drevených paliet
  • práca s plechom
  • 2 - zmenná prevádzka
  • Stravné lístky
  • Letný a vianočný bonus (13. a 14. plat)
  • Kompenzácia dopravy
  • Odmeny na základe osobného hodnotenia
  • Odmeny za zlepšovacie návrhy
  • Každoročný nárast miezd na základe osobného hodnotenia zamestnanca
Iné benefity spoločnosti:
  • Odborné školenia potrebné pre výkon práce na náklady zamestnávateľa (VZV, žeriavy)
  • Nadčasy preplácané nad rámec zákona (sviatky, nedele 100%)
  • Čisté pracovné prostredie
  • Flexibilita pracovných pozícií
Spoločnosť POSS-SLPC s.r.o. bola založená v roku 2007 ako dcérska spoločnosť spoločností Samsung C&T Corporation, Samsung C&T Deutschland a spoločnosti POSCO.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom  v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadostí nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Kontaktná osoba
Mgr. Silvia Tóthová
Tel. č.: 0910 558 888
E-mail: tothova@hrman.sk