Servisný technik a operátor zariadení

Kód: ST_OZ
Miesto práce: Nitra
Termín nástupu: ihneď
Ponúkaný plat: 800 - 1200€ /brutto/ (v závislosti od skúseností)
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme viacerých servisných technikov a operátorov zariadení, ktorých náplňou práce bude:
  • servis a obsluha zariadení na distribúciu PHL a prevádzkových kvapalín
  • obsluha tank-farmy
  • obsluha riadiacej jednotky (velínu)
  • práca s plne automatickými zariadeniami
  • 4 - zmenná prevádzka (postupný nábeh podľa adaptácie)
  • práca v areáli Jaguar Land Rover
  • stravné lístky
ttc s.r.o. je systémový integrátor v oblasti automatizovaného riadenia technologických procesov s 20 ročnými medzinárodnými skúsenosťami. Spoločnosť poskytuje služby pokrývajúce celkový životný cyklus projektov od konzultácií, dizajnu, implementácie až po nasledujúcu zákaznícku podporu v oblastiach ropného priemyslu, plynárenského priemyslu, energetiky a vodárenstva.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/ vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
elektrotechnické, strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

  • prax na podobnej pozícii vítaná, ale nie nevyhnutná (zaškolíme)
  • pozitívny prístup
  • ochota učiť sa
Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Kontaktná osoba
Mgr. Silvia Tóthová
Tel.č.: 0910 558 888
E-mail: tothova@hrman.sk