Asistent/ka

Kód: EG_ASER
Miesto práce: Prievozská 4d, Bratislava
Termín nástupu: 01.11.2018
Druh pracovného pomeru: skrátený (6h) alebo plný úväzok
Ponúkaný plat: 1000€
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • podpora marketingovej a obchodnej činnosti obchodnej jednotky
  • príprava a organizovanie odborných podujatí, seminárov a kongresov pre zdravotníckych pracovníkov
  • príprava interných stretnutí a školení
  • asistencia pri implementácii a rozvoji obchodnej a marketingovej stratégie
  • aktívny prístup a podpora práce pre KAMs
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • služobný mobil a laptop aj na súkromné účely
  • 10% z ročného príjmu v závislosti od predajných výsledkov firmy
Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor. Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

EGIS Pharmaceuticals PLC je jednou z popredných farmaceutických spoločností v strednej a východnej Európe s viac ako 4000 zamestnancami. Výroba je zameraná na široké spektrum farmaceutických výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/ vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2
Ostatné znalosti
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft SharePoint - základy
Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe

  • prax vo farmaceutickej firme výhodou
  • prax ako marketingový/á asistent/ka výhodou
  • výborné organizačné schopnosti
  • pokročilá úroveň Excelu
  • výborné ovládanie mailovej komunikácie
  • zmysel pre detail a kontrolu
  • efektívny time management
  • tímový duch
  • samostnatnosť
  • výborné komunikačné schopnosti
Kontaktná osoba
Mgr. Silvia Tóthová
Tel.č.: 0910 558 888
E-mail: tothova@hrman.sk