Účtovník - kontraktor pre finančné oddelenie

Kód: UC_ABB
Miesto práce: Karadžičova 10, Bratislava
Termín nástupu: 01.01.2019
Ponúkaný plat: 1250€
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme účtovníka/kču na zastupovanie počas materskej dovolenky, ktorého/ej náplňou práce bude:
  • účtovanie ACR faktúr a zmlúv a zmlúv o poskytnutí služieb
  • kontrola PO faktúr, predkontácia faktúr a DPH predkontácia
  • UDA - zadávanie zmlúv na schvaľovanie do systému (agenda ohľadom zmlúv)
  • urgentné platby v ten istý/ nasledujúci deň
  • kontrola cestovných výkazov
  • evidencia sociálneho fondu
  • práca s programom Microsoft Excel
  • stravné lístky
  • sociálny fond
Spoločnosť AbbVie je biofarmaceutická spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou. Disponuje širokým portfóliom produktov, vrátane mnohých liekov, ktoré sú špičkami na trhu. Má viac ako 28 000 zamestnancov, ktorí sa celosvetovo podieľajú na riešení najvýznamnejších výziev týkajúcich sa zdravia.

Požiadavky na zamestnanca
  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
  • ekonomické, účtovníctvo
Jazykové znalosti
  • Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
Počet rokov praxe
  • 2
  • zmysel pre detail, dôkladnosť a dôslednosť
  • flexibilnosť, komunikatívnosť
Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.
Zaslaním žiadostí nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov  v internej personálnej databáze.

Kontaktná osoba
Mgr. Silvia Tóthová
Tel.č.: 0910 558 888
E-mail: tothova@hrman.sk