Operátor výroby

Kód: OV022017
Miesto práce: Nitra - priemyselný park
Termín nástupu: ihneď
Ponúkaný plat: 750 € (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • obsluhovanie vstrekovacích strojov a montážnych zariadení
  • vykonávanie autonómnej údržby na strojoch a nástrojoch podľa noriem
  • kontrola kvality
  • zhromažďovanie údajov o výrobe a odpade
  • podielanie sa na kvalitatívnej analýze nepodarkov a analýze porúch
  • účasť na kontinuálnom zlepšovaní vo výrobnom procese
  • dochádzková prémia
  • mesačné prémie
  • príplatok a stravný lístok za nočnú zmenu
  • Doprava ani ubytovanie nie je zabezpečené
Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový priemysel vo svete.

Požiadavky na zamestnanca
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/ vyššie odborné vzdelanie
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Preferujeme manuálne zručných ľudí so skúsenosťami v oblasti automotive alebo elektrotechnického priemyslu.

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dolu uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadostí nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Kontaktá osoba
Mgr. Silvia Tóthová
Tel.č.: 0910 558 888
E-mail: tothova@hrman.sk