Operátor výroby (práca na 2 zmeny)

Kód: OPVY_GU
Miesto práce: Jakuba Haška 3, Nitra - Horné Krškany
Termín nástupu: ihneď
Ponúkaný plat: 750€
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme fyzicky zdatného a technicky zručného operátora výroby, ktorého náplňou práce bude:
  • obsluha výrobnej linky na výrobu kovových kompozitov pre elektronický priemysel
  • nastavovanie a obsluha častí tejto linky a dohliadanie na jej správny a nepretržitý chod
  • pravidelné údržby, čistenie a bežné opravy
  • dopĺňanie materiálu a prevádzkových kvapalín do stroja
  • sledovanie a evidencia parametrov výrobku a produkcie, meranie šublérou
  • vizuálna kontrola
  • práva na 2 zmeny  (8:15h)
  • dodržiavanie pravidiel BOZP a OOPP
  • práca nie je riziková
  • zamestnávateľ poskytuje stravné lístky
  • mesačné dochádzkové bonusy
  • vianočná prémia
  • možnosť kariérneho rastu
  • perspektíva platového rastu
  • preplácanie nadčasov
  • poskytovanie pracovného odevu a pomôcok
  • príspevok na stravný lístok
Spoločnosť Guerrini, pre ktorú pozíciu obsadzujeme je zameraná na výrobu kovových výrobkov pre elektronický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/ vyššie odborné vzdelanie
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

  • technická zdatnosť
  • potrebná skúsenosť s technickou výrobou
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • precíznosť, dôslednosť
Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Kontaktná osoba
Mgr. Silvia Tóthová
Tel. č.: 0910 558 888
E-mail: tothova@hrman.sk