Manažér kvality

Kód: QM_VT
Miesto práce: Veľké Kosihy
Ponúkaný plat: 1700€ + 300€ variabilná zložka
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • riadenie, plánovanie, organizácia a kontrola procesov a postupov súvisiacich s manažmentom kvality
  • dohliadanie na schvaľovací proces homologizácie
  • koordinácia a manažment interných a externých auditov kvality (zákazník, ISO, VDA, UL, TS a iné)
  • kontrola a spoľupodielanie sa na riešení NCRs
  • tvorba a implementácia indikátorov kvality nevyhnutných pre hodnotenie a kontrolu produktov a procesov
  • podieľanie sa na tvorbe a implementácii štandardov kvality surovín, procesov a produktov
  • vedenie a trénovanie zamestnancov
  • podieľanie sa na skúmaní kvality v rámci procesu neustáleho zlepšovania
  • zodpovednosť za systém manažérstva kvality, jeho aktualizáciu a implementáciu
  • hodnotenie a testovanie kvality dodávateľov
  • komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
Svoje štruktúrované životopisy v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor. Zaslaním svojho životopisu nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou medených a hliníkových drôtov.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzelaním
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
  • Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • je potrebná znalosť všetkých uvedených jazykov
Ostatné znalosti
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
Počet rokov praxe
3

  • skúsenosť z výrobnej firmy
  • skúsenosť s výrobou drôtu výhodou
  • znalosť IEC noriem
  • meranie parametrov produktu
  • znalosť fungovania oddelenia kvality
  • skúsenosť s reportovaním
  • skúsenosť s vedením tímu
Kontaktá osoba
Mgr. Adriana Žáková
Tel.: +421910558888
E-mail: zakova@hrman.sk
Používaním stránok prevádzkovateľa HRman, s.r.o.
Viac informácií.