Manažér údržby

Kód: T&M_MNG
Miesto práce: okres Komárno
Ponúkaný plat: 2500€

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánuje, zadeľuje, kontroluje úlohy zamestnancov a koordinuje, dohliada a hodnotí ich prácu
• Objednáva materiál a dohliada nad údržbou náradia a zariadení
• Plánuje, koordinuje a kontroluje údržbu strojov a zariadení (preventívne a /aj reaktívne)
• Dodržiava rozpočet, spotrebu energií, dochádzku zamestnancov (nadčasy)
• Plánuje pravidelnú údržbu a zodpovedá za stav náradia a strojov, za dostatok materiálu potrebného pre plynulú výrobu
• Zabezpečuje pravidelnú údržbu na základe „Profylax manažérskeho systému“
• Zabezpečuje pravidelný reporting a priamo komunikuje s vedením spoločnosti
• Spolupracuje s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• Aktívne sa podieľa na skúmaní a kontrole kvality

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícka alebo chemicko - technologická fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Profylax - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• skúsenosti s procesom údržby strojov a zariadení podmienkou!
• anglický a maďarský jazyk na úrovni B2/C1 - oba jazyky sú podmienkou!
• skúsenosť z výrobnej firmy na obdobnej pozícii (s výrobou drôtu výhodou)
• skúsenosť s manažovaním a vedením tímu
• znalosť procesu nastavovania strojov alebo zavádzania novej technológie do prevádzky
• skúsenosť s prípravou rozpočtu a reportovaním
Kontaktná osoba
Mgr. Adriana Žáková
Tel.č.: +421910558888
E-mail: zakova@hrman.sk
Používaním stránok prevádzkovateľa HRman, s.r.o.
Viac informácií.