Komunikačný špecialista

Kód: AbbKŠ
Miesto práce: Karadžičova, Bratislava
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Ponúkaný plat: 1700 - 2000 EUR mesačne (brutto) v závislosti od schopností a skúseností
 Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta (úspešnú a stabilnú farmaceutickú spoločnosť) hľadáme zanieteného Špecialistu pre internú a externú komunikáciu na obdobie 1 roka s možnosťou predĺženia pracovnej zmluvy.

Na tejto pozícií budete ako Komunikačný špecialista :
• Komunikovať a spolupracovať s jednotlivými marketingovými oddeleniami spoločnosti na príprave komunikačných kampaní
• Participovať na na príprave interných komunikačných materiálov v rámci organizácie
• Pravidelne spolupracovať s PR agentúrami
• Aktívne budovať nové a udržiavať stávajúce vzťahy so zástupcami pacientských organizácií
• Pracovať samostatne ale aj ako súčasť nášho ČR/SR tímu pre komunikáciu pri realizácii projektov internej a externej komunikácie.
• Pozitívne reprezentovať hodnoty spoločnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1700 - 2000 EUR mesačne (brutto) v závislosti od schopností a skúseností

- flexibilná pracovná doba
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- práca v dobrom tíme a príjemnom pracovnom prostredí
- sociálny fond
- 5 dní dovolenky navyše

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom/anglickom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• nadšenie pre prácu
• dobré organizačné schopnosti
• excelentné komunikačné schopnosti a diplomacia
• spoľahlivosť
• pozitívny prístup ku klientovi
Používaním stránok prevádzkovateľa HRman, s.r.o.
Viac informácií.