HR Generalista

Kód: HRgen
Miesto práce: Veľké Kosihy
Termín nástupu: ihneď
Ponúkaný plat: 2500€ / mesiac
 Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za vypracovanie politiky ľudských zdrojov a za jej správnu a včasnú realizáciu.
• zodpovednosť za identifikáciu požiadaviek na obsadenie pracovných miest, za nábor a výber zamestnancov
• vypracovanie a určovanie programov vývoja miezd, odmeňovania a zamestnaneckých výhod, zodpovednosť za ich efektívnosť, vnútornú spravodlivosť a konkurencieschopnosť
• plánovanie sociálnych programov a ich následná realizácia
• podieľanie sa na vytváraní pozitívnych vzťahov vo vnútri spoločnosti a s externými stakeholdermi
• podpora efektívnej internej a externej komunikácie
• zabezpečovanie rozvoja ľudských zdrojov spoločnosti, dohliadanie na analýzu tréningových potrieb, výber externých dodávateľov vzdelávacích aktivít a kvalitu poskytovaných vzdelávacích aktivít

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2500€ mesačne

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou medených a hliníkových drôtov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

• znalosť španielskeho jazyka výhodou
• vysoký stupeň teoretických a praktických znalostí
• samostatnosť
• odolnosť voči stresu a schopnosť organizovať si prácu
• HR skúsenosti z výrobnej spoločnosti sú výhodou
Používaním stránok prevádzkovateľa HRman, s.r.o.
Viac informácií.