Projektant ASRTP

Kód: projk
Miesto práce: Nitra
Termín nástupu: ihneď
Ponúkaný plat: 1 100 EUR - 1 500 EUR (v hrubom)
 Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba rôznych stupňov projektovej dokumentácie pre priemyselné aplikácie, NN rozvádzače ASTRP
Príprava konštrukčnej dokumentácie rozvádzačov PLC, SCADA systémov
Vypracovanie podkladov k výkazu, výmer
Práca s programom AutoCAD, EPLAN Electric
Navrhovanie meracích slučiek aj do prostredia s nebezpečím výbuchu
Komunikácia so zákazníkmi (obhliadky) a s internými pracovníkmi vo výrobe
Potrebné merania, výpočty na konštrukčné účely

Extra finančná odmena na základe ohodnotenie pracovného výkonu
Flexibilná pracovná doba
Pre skúseného projektanta možnosť pracovať z domu
Podpora osobného rastu (odborné školenia, jazykové kurzy)
Služobné auto

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná: Informačné technológie

Našim klientom je úspešná spoločnosť pôsobiaca v oblasti riadiacich systémov a informačných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
EPLAN - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz: B

Počet rokov praxe

2

• Precíznosť, logické myslenie
• Samostatnosť pri riešení technického problému
• Prax a skúsenosti v oblasti výroby rozvádzačov NN
• Znalosti z technickej normalizácie
• Znalosti o elektrotechnických prístrojoch: meranie impedancia poruchovej slučky, meranie odporu uzemnenia uzemňovača, meranie izolačného stavu
• Odborná spôsobilosť na projektovanie vyhradených technických zariadení (elektrických do 1000V) pre triedy objektov A aj B (EZ-P-E2-A,B)
• Osvedčenie podľa: Vyhl. 508/2009 Z.z. § 22 Samostatný elektrotechnik
• Znalosť maďarského jazyka vítaná
• Zručnosť, technické myslenie, flexibilita, ochota učiť sa, lojalita, schopnosť pracovať v kolektíve, ochota prispôsobiť sa požiadavkám zamestnávateľa
Používaním stránok prevádzkovateľa HRman, s.r.o.
Viac informácií.