Účtovník / Účtovníčka Senior

Kód: AUDúčt
Miesto práce: Nitra
Termín nástupu: dohodou
Ponúkaný plat: 1200 - 1800 EUR (výška platu je závislá od skúseností a znalostí kandidáta)

Pre slovenskú firmu, ktorá sa špecializuje na poskytovanie profesionálneho účtovného servisu, hľadáme Účtovníka/Účtovníčku Seniora.

Náplň práce:
- Samostatné vedenie kompletnej účtovnej agendy podnikateľských subjektov v sústave podvojného účtovníctva
- Príprava a vyhotovenie kompletnej účtovnej dokumentácie vrátane mzdovej agendy
- Zostavenie ročnej účtovnej závierky a uzávierky vrátane inventarizácie
- Príprava podkladov a vyhotovenie daňového priznania, hlásení, prehľadov
- Komunikácia so štátnymi inštitúciami v SR

- Potenciál kariérneho rastu
- Profesionalita, vysoká úroveň poskytovaných služieb klientom
- Práca z domu počas súčasnej krízovej situácie
- Systematický školiaci proces
- Stabilné zamestnanie
- Dôvera a prístup k informáciám

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom. Vybraných záujemcov budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na kandidáta:

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
- Znalosť daňových zákonov a súvisiacich legislatívnych právnych noriem výhodou
- Znalosť Obchodného a Občianskeho zákonníka výhodou
- Znalosť anglického jazyka výhodou
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita

Adresa spoločnosti

HRman, s.r.o.
Piaristická 2
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľudmila Pašková
email: paskova@hrman.sk

Používaním stránok prevádzkovateľa HRman, s.r.o.
Viac informácií.