Finančný riaditeľ

Kód: FinR_TT
Miesto práce: trnavský kraj
Termín nástupu: dohodou
Ponúkaný plat: 4000 - 4500 EUR
Náplň práce:
• Riadi a koordinuje činnosť pracovníkov tímu financií (kontrola, plánovanie a rozpočet, dane a účtovníctvo)
• Spracováva finančné výkazy a správy pre vedenie spoločnosti o zistenej finančnej situácii a podmienkach, o finančných zdrojoch a ich použití.
• Poskytuje odporúčania na zdokonalenie prevádzkových operácií a finančnej situácie firmy.
• Je v kontakte s daňovými špecialistami, právnikmi a audítormi. Dohliada, aby firma dodržiavala všetky platné zákony a právne predpisy pri čo najnižších nákladoch.
• Riadi a koordinuje štatutárny audit a daňové priznania.

Ponúkané benefity:
13. a 14. plat až do výšky 140% základného platu
firemný automobil s využitím aj na súkromné účely
práca v jednej z top medzinárodných firiem

Požiadavky na kandidáta:
skúsenosť s riadením/ vedením tímu minimálne 5 rokov, prax minimálne 5 rokov v poradenskej/nadnárodnej spoločnosti
anglicky jazyk plynule - nevyhnutné
výborné znalosti v účtovnej a daňovej oblasti
 analytické myslenie
samostatnosť
schopnosť spolupracovať so všetkými oddeleniami v rámci spoločnosti
schopnosť iniciovať a implementovať zmeny s cieľom dosiahnuť požadovaný cieľ
praktický prístup k riešeniam požiadaviek v oblasti práva, daní, DPH, správny výklad právnych predpisov
ovládanie tuzemských aj medzinárodných účtovných predpisov, daňových, obchodných zákonov a s nimi súvisiacich právnych predpisov a štatistiky

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte e-mailom na dole uvedené kontakty. Vybraných záujemcov budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Kontakt:

Mgr. Ľudmila Pašková
Tel.: +421910558888
E-mail: paskova@hrman.sk

Používaním stránok prevádzkovateľa HRman, s.r.o.
Viac informácií.