AIX administrátor

Kód: AIXa
Miesto práce: home office
Termín nástupu: asap
Ponúkaný plat: minimálne 1600 EUR brutto (a viac, podľa skúseností) + 13. plat
Hľadáme AIX administrátora pre silnú medzinárodnú spoločnosť.

Náplň práce:
Správa systémov, AIX server, diagnostikovanie a riešenie problémov, zabezpečovanie záloh a dokumentácií.
Komunikácia s tímovými kolegami v AJ/NJ.

Miesto výkonu práce:
home office alebo kancelária v Prešove. Po upokojení situácie je potrebné 1-2x mesačne prísť do Prešova na tímový míting.

Zamestnanecké výhody:

- možnosť trvalej práce z domu
- práca v medzinárodnom tíme
- zázemie silnej spoločnosti
- stravné lístky preplácané v plnej výške

Požiadavky na zamestnanca:

- skúsenosti s administráciou AIX
- schopnosť komunikovať v AJ/NJ
- logical volume management (LVM)
- virtual management - VIOs, SEAs, vFC
- patching&upgrades - OS, FW

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v anglickom alebo nemeckom jazyku zasielajte e-mailom na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadostí nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Kontaktná osoba
Mgr. Ľudmila Pašková
Tel. č.: 0910 558 888
E-mail: paskova@hrman.sk
Používaním stránok prevádzkovateľa HRman, s.r.o.
Viac informácií.