Aplikačný špecialista

Kód: ApS
Miesto práce: Nitra + home office
Termín nástupu: asap
Ponúkaný plat: 1300 - 1700 brutto podľa schopností a skúseností + príplatky za pohotovosť a bonusy
Hľadáme šikovného mediora, prípadne aj juniora, ktorý sa dobre orientuje vo Windowse aj v Linuxe a baví ho komplexná správa systémov a aplikácií vrátane bezpečnosti. Ponúkame možnosť rozvíjať sa, stabilnú prácu, podporu 3. línie a vieme sa dohodnúť na home office.

Náplň práce:

- administrácia systémov postavených na Windowse a Linuxe a riešenie vzniknutých problémov
- zabezpečovanie bezpečnosti systémov
- spravovanie databáz
- inštalácia aplikácií
- riešenie problémov server/klient
- ticketový systém
- pohotovosť 1 týždeň v mesiaci (z domu)

Výhody práce:
- zabezpečené vzdelávanie, možnosť posunu v kariére, hradené jazykové kurzy
- momentálne práca z domu, po zlepšení situácie kancelária v Nitre s možnosťou home office

Požiadavky:
- praktická skúsenosť s administráciou Windows a UNIX/Linux
- anglický alebo nemecký jazyk aktívne
- monitorovacie nástroje ako OEM, BSM
- bezpočnosť
- Active Directory
- výhodou znalosti v oblasti middleware, compliance
  Adresa spoločnosti HRman, s.r.o. Piaristická 2 949 01 Nitra Kontakt Kontaktná osoba: Mgr. Ľudmila Pašková email: paskova@hrman.sk
Používaním stránok prevádzkovateľa HRman, s.r.o.
Viac informácií.