Operátor výroby

Kód: OV_NR
Miesto práce: Nitra
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: TPP
Pracovná doba: 3 zmeny
Ponúkaný plat: od 1000€

 Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a spoľahlivých ľudí z Nitry a okolia, bez vstupného testovania na prácu.

Náplňou práce bude:
- obsluha vstrekolisov (odoberanie dielov zo stroja, ich vizuálna kontrola a opracovanie)
- obsluha montážnych liniek, prípadne ručná montáž
- kontrola kvality vyrobených komponentov
- evidencia vyrobených kusov
- práca v stoji
- 3 zmenná prevádzka

- možnosť kariérneho rastu vo firme
- dochádzková prémia 28,21€
- mesačné prémie až do 160 EUR, väčšina zamestnancov dostáva plnú sumu
- zabezpečená teplá strava vo firemnej jedálni
- zabezpečené pracovné oblečenie
- zastávka MHD priamo pred firmou

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Vašu žiadosť s telefónnym číslom a my Vás budeme kontaktovať.

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou plastových komponentov pre automobilový priemysel..

Požiadavky na zamestnanca

Preferujeme manuálne zručných ľudí, ktorí sú ochotní pracovať. Na prácu zaškolíme.
Z NR zabezpečuje dopravu MHD, ktorá má zastávku priamo pred firmou.
Používaním stránok prevádzkovateľa HRman, s.r.o.
Viac informácií.