Elektrikár

Kód: EL_LV
Miesto práce: okres Levice
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: TPP
Ponúkaný plat: 1200€ - 1300€

Zahraničná výrobná spoločnosť s menšími výrobnými prevádzkami v okolí Levíc a Šiah hľadá samostatného elektrikára s praxou.

Pracovná náplň:

• Zabezpečovať plynulý chod elektrických a strojných zariadení a technológií na našich jednozmenných výrobných prevádzkach
• Vykonávať údržbu a opravy elektrických a strojných technologických zariadení podľa potreby, výjazdy na jednotlivé prevádzky podľa dohodnutého plánu alebo v prípade urgentnej opravy
• Spolupracovať so stavebným tímom pri drobných rekonštrukčných a stavebných činnostiach
• Viesť predpísanú dokumentáciu

• Príplatky za príp. prácu nadčas, víkendové príplatky v zmysle Zákonníka práce
• Dochádzkový bonus 50EUR/mesačne pri nevymeškaní
• 13. mzda
• Služobný automobil a mobilný telefón
• Príspevok na stravu
• Finančné odmeny pri pracovných výročiach
• Firemné akcie a teambuildingy
• Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti

Pozícia je obsadzovaná pre modernú zahraničnú výrobnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Vodičský preukaz

B

Prax na podobnej pozícii aspoň 2 roky je podmienkou.

• Stredoškolské vzdelanie, najlepšie s elektrotechnickým zameraním s maturitou, prípadne bez maturity s výučným listom

• Vyhláška 508/2009 Z.z. §22 – samostatný elektrotechnik
• Samostatná obsluha elektrických zariadení bez obmedzenia napätia je výhodou
• Flexibilita, časová aj priestorová (v prípade kritických porúch ohrozujúcich chod výroby ochota vycestovať na prevádzku aj mimo bežnej pracovnej doby)
• Ochota v prípade potreby alebo voľnej kapacity pracovať aj na iných než čisto elektrikárskych úlohách (napr. spolupráca na drobných rekonštrukčných prácach)
• Vyhovujúci zdravotný stav, precíznosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup, ochota spolupracovať s tímom kolegov
Používaním stránok prevádzkovateľa HRman, s.r.o.
Viac informácií.